Informacja Informacja i zamówienia: 888 509 704
Dyskretna wysyłka Dyskretna przesyłka
Wysyłamy do paczkomatów Wysyłamy do paczkomatów

Szybkie zwroty i reklamacje

W tej sekcji możesz nadać szybki zwrot lub reklamację do nas.
Aby odesłać produkt, użyj wygodnego zwrotu towaru:

 


Naszym Klientom przysługuje prawo zwrotu produktu zakupionego w Sklepie na odległość w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki bez podawania przyczyny. Choć jeśli podasz przyczynę, będzie nam miło poznać Twoje powody.

1. Produkt nie powinien być używany. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu.
2. Zgodnie z art. 38 pkt. 5 Ustawy o prawach konsumenta - Zwrot nie przysługuje w przypadku zakupu produktów, które są dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, które po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. Dotyczy to większości produktów oferowanych przez Sklep w szczególności produkty intymne oraz kosmetyki.  
3. W przesyłce zwrotnej muszą być wszystkie elementy, które zostały dostarczone Klientowi (dodatkowe akcesoria do produktu, gratisy itd.) W przypadku braku tych elementów, od kwoty zwrotu będzie odliczany ich koszt zgodnie z cennikiem na stronie Sklepu.
4. Podstawą do uznania zwrotu jest poinformowanie Sklepu o odstąpieniu od umowy. Dla zachowania terminu do odstąpienia od umowy (zwrotu towaru) wystarcza wysłanie oświadczenia przed upływem terminu. Odstąpienie od umowy może to być dokonane przez umieszczenie w przesyłce, w której towar jest zwracany oświadczenia o odstąpieniu od zawartej umowy, według wzoru znajdującego się poniżej.
Wzór oświadczenia jest dostępny również drogą e-mailową
, sklep@yourstyle.pl

Aby ułatwić i przyśpieszyć zwrot proszę wypełnić FORMULARZ ZWROTU TOWARU i wysłać wraz ze zwróconym towarem.

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz. U. Nr 22, poz. 271) art. 7, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Z zastrzeżeniem art. 38 pkt .5 - wyjątki od powyższego przepisu (nie wszystkie towary podlegają zwrotom).

Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt będzie nieuszkodzony, oraz nie będzie nosił jakichkolwiek śladów używania.

YourStyle.pl

Adresul. Brzezina 18 44-77 Chudów

Dział zamówień:

Numer telefonu888 509 704 Adres emailsklep@yourstyle.pl

Zakupy hurtowe:

Numer telefonu791 208 906 Adres emailhurtownia@yournewstyle.pl

Sprawy techniczne obsługi sklepu:

Numer telefonu669 230 967 Adres emailsklep@yourstyle.pl

Kurierzy
Zamknij