Infolinia 888 509 704

Język: PolskiEnglish

Waluta:

SexShop - Zestaw do cyberseksu na odległość - KIIROO wibrator Pearl i masturbator Onyx - online

1 290,00 zł
dodaj do przechowalni
Ilość :
Darmowa wysyłka Przy zamówieniu na min. 150,00 zł
Infolinia Zadzwoń do nas : 888 509 704
Płatności Obsługujemy płatności kartą

Produkt wysyłamy już od : 5,00 zł

Producent : Kiiroo

Kiiroo

opis produktu
sprawdź opinie
negocjuj / zapytaj
dostawa / płatność
gwarancja

Zestaw do cyberseksu - KIIROO wibrator Pearl i masturbator Onyx
Seks na odległość w stylu XXI wieku

 

Najbardziej zawansowany na rynku zestaw teledildoniczny – którą to nazwą określa się seks na odległość, czyli cyber seks.

 

WIBRATOR PEARL

Pearl to wysokiej jakości wibrator zaprojektowany specjalnie do seksu na odległość.

Jako tradycyjny stymulator spisuje się wyśmienicie – ergonomiczne dopasowanie do ciała kobiety pozwala na swobodę pieszczot w każdej pozycji. Wygięcie czubka ułatwia dotarcie do punktu G a silikonowe pokrycie gwarantuje naturalność doznań.

Pięć programów pracy i mocny silniczek bez wątpienia dostarczą wiele rozkoszy, ale jeszcze więcej dostarczy jej fakt, że doznania jakie są udziałem kobiety przeżywa po drugiej stronie interfejsu partner. Że używając Kiiiroo Onyks on czuje, jak jego kobieta się pieści, jak doznaje rozkoszy myśląc o nim, jak drga w skurczu orgazmu, który sprawia sobie i jemy.

Kiiroo Pearl łączy się bowiem z masturbatorem za pośrednictwem internetu i w niezwykle zaawansowany sposób przekazuje i przetwarza swój ruch, tak, by partner noszący masturbator czuł go niemal realnie. Czuł, jakby to on był w tym momencie w kobiecie i jakby na jego starania reagowała narastającą przyjemnością. A przecież cały czas partnerzy mogą się widzieć na ekranie i rozmawiać ze sobą to podnosi doznania z cyberseksu na niespotykany do tej pory poziom.

Korzystać na odległość możemy z tego produktu za pośrednictwem protokołu Bluetooth albo internetu. Połączenie następuje przez firmową platformę, z zabezpieczonym rzecz jasna połączeniem.

Jak go używać? Należy połączyć się z platformą firmową i korzystając z bezpiecznej transmisji połączyć z partnerem. I to tyle od kwestii technicznej.

Reszta jest prosta – kobieta sprawia sobie rozkosz wibratorem i przejmuje w ten sposób kontrolę nad masturbatorem partnera, pozwala mu odczuć swoje podniecenie, pozwala mu poczuć, jakby byli razem.

Poprzez platformę Kiiroo można w sposób bezpieczny połączyć się z partnerem przez internet – niezależnie jak daleko od ciebie się znajduje. Dane sesji nie są przechowywane na serwerze firmy więc mamy zagwarantowaną prywatność. Na mniejsze odległości możemy też użyć Bluetooth. Oczywiście można łączyć się też za pośrednictwem Skype, FaceTime i innych platform.

Jeśli kobieta używa w tym czasie modelu Pearl by pieścić siebie to mężczyzna w masturbatorze poczuje jej ruchy na wibratorze.

 

MASTURBATOR ONYX

Opatentowana wkładka firmy Fleshlight (partnera Kiiroo) stanowi kolejny krok w maksymalizacji doznań jakie możemy osiągnąć bez użycia partnera.

W środku masturbatora znajduje się unikalne rozwiązanie – dziesięć pierścieni, które pracować będą wspólnie by na żywo oddać doznania prawdziwego seksu.

 

Masturbator Onyx łączyć się może albo z drugim Onyxem albo też z modelem Kiiroo Pearl, czyli teledildonicznym wibratorem.

Jak go używać? Naładuj do pełna (bo nie chcemy aby akumulatorek zgasł w nieodpowiedniej chwili, stosunku przerywanego nikt nie lubi).

 

Włącz Onyx, włącz komputer, włącz Bluetooth.

Masturbator sam wejdzie w program Bluetooth Partner i będzie oczekiwał na sygnał.

Można też zamiast tego wejść w program Automatic albo obsługę manualną.

Po nałożeniu masturbatora na członka otrzymuje on sygnały od partnerki. Nie jej głosem, nie tekstami na ekranie – jej doznaniami.

Jeśli kobieta używa w tym czasie modelu Pearl by pieścić siebie to mężczyzna w masturbatorze poczuje jej ruchy na wibratorze.

Masturbator jest odczuwany niezwykle realnie, to najbardziej zaawansowany model tego typu na rynku.

Wibrator – tak samo.

 

PEARL + ONYX

Razem tworzą parę cyberzabawek, dzięki którym partner i partnerka czują się na odległość. Ona czuje ruchy jego członka, on czuje ruchy wibratora którym pieści się kobieta tak, jakby to był jego penis.

Pieszczą się, pieprzą się, kochają się. I widzą się cały czas na ekranie, rozmawiają z sobą, chociaż oddaleni od siebie to czują swój dotyk.

 

Ktoś zapyta – brzmi tak pociągająco realnie, ale jak z tego korzystać bez partnerki? Bez obaw. Tu dopiero mamy możliwości, które obecnie może dopiero raczkują ale już niedługo doznania do masturbatora czy wibratora będą przesyłane nie od naszego partnera ale z portali z kamerkami. W ten sposób przeżyjemy niesamowicie realny seks z kobietą czy mężczyzną nawet jeśli nie mamy własnego partnera. Albo mamy ale z jakiś względów wolimy skorzystać z cyberseksu niż realnej zdrady.

Dodaj Komentarz
Ocena: 1 10
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
dostawa
Gwarancja 12 miesięcy
zwrotu lub wymiany zakupionego produktu daje Ci pewność, że jeśli tylko zechcesz, możesz bez najmniejszych problemów zwrócić lub wymienić zamówiony produkt.
Możesz odstąpić od umowy w ciągu aż 10 dni od daty dostarczenia zamówienia!
Każdy produkt elektroniczny zakupiony na naszym sklepie objęty jest gwarancją 12 miesięcy.

Zawsze wymieniamy na nowy, bez względu na to co stało się z produktem (nie naprawiamy)

Infolinia
Dział zamówień:
kom. 0 888-509-704
gg: 10211609
e-mail: sklep@yourstyle.pl
Sprawy techniczne obsługi sklepu:
kom. 0 600-876-937
gg: 2495521
e-mail: sklep@yourstyle.pl
Zakupy hurtowe:
kom. 0 32 445 36 41
e-mail: hurtownia@yournewstyle.pl
Dane sklepu

Sklep YourStyle
YOURSTYLE.PL
ul. BRZEZINA 18
44-177 CHUDÓW
NIP: 969-134-75-14
Regon: 240405515

newsletter